Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přenosná dokovací stanice s integrovanými reproduktory

redakce 17.01.2013

Pro majitele tabletů Apple iPad přináší Belkin přenosnou dokovací stanici s reproduktorem. Belkin Thunderstorm potěší hlavně uživatele, kteří na iPadu rádi sledují filmy a nestačí jim výkon integrovaného reproduktoru v tabletu. Musí si ale nahrát aplikaci a zaplatit hodně peněz.

 

 

 

Přenosná dokovací stanice Thunderstorm obsahuje reproduktory od společnosti Audifi, které zaručují mnohem lepší ozvučení než integrovaný reproduktor iPadu. Otevřené reproduktory a integrované vzduchové kanály umožňují optimální proudění vzduchu a výraznější basové frekvence. Aplikace Thunderstorm App je dostupná k bezplatnému stažení a nabízí rozšířené možnosti ovládání s přizpůsobitelnými zvukovými schématy pro hudbu, filmy a hry.

Přenosná dokovací stanice Belkin Thunderstorm je vizuálně sladěna s designem zařízení iPad. Přímé připojení eliminuje možnost vypadnutí konektoru k reproduktorům. Součástí dokovací stanice je také kryt s různými možnostmi sklopení umožňující rozličné pohodlné sledovací úhly a ochranu displeje.

Přenosná dokovací stanice Belkin Thunderstorm bude dostupná jak pro 30-pin konektor (model G3A1000), tak pro nový konektor Lightning (model G3A2000 ) a její doporučená cena byla stanovena na nemalých 5 899 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud