Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přenosná klávesnice pro zařízení s Windows a Androidem

Pavel Trousil 08.04.2015

Firma Logitech představila přenosnou klávesnici Logitech Keys-To-Go pro mobilní zařízení s Androidem a Windows. Štíhlá a lehká klávesnice se stojánkem poskytuje pohodlné psaní a její konstrukce ji umožňuje brát ji snadno s sebou.

 

logitech-keystogo-for-android-product-3-nahled

Nová přenosná  klávesnice Logitech Keys-To-Go  je určena pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a Windows. Štíhlá samostatná klávesnice se připojuje přes rozhraní Bluetooth. Připojit ji můžete k tabletu, phabletu nebo k chytrému telefonu. Díky lehkému provedení ji snadno vsunete do kabelky, tašky, kapsy saka či batohu. Klávesnice je potažena tkaninou FabricSkin, která odpuzuje vodu a pomáhá klávesnici chránit před politím a nečistotami.

logitech-keystogo-for-android-product-6-nahled

Klávesnice je vybavena samostatnou řadu dedikovaných tlačítek s klávesovými zkratkami operačních systémů Android a Windows, aby její použití bylo praktičtější. Obsahuje také skládací stojánek, který usnadňuje psaní na smartphonech. Přenosný stojánek se připojí ke klávesnici a podrží smartphone ve vzpřímené poloze.

logitech-keystogo-for-android-product-4-nahled

Klávesnice Logitech Keys-To-Go bude dostupná pro zařízení s platformou Android 4.1 a vyšší nebo s operačním systémem Windows 7 a novějším. Doporučená cena je 1 949 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme