Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pricemania - přichází nový srovnávač cen

Michal Bareš 09.07.2014

Na českém internetovém trhu začíná působit nový srovnávač cen a kvality e-shopů s názvem Pricemania. Přichází ze Slovenska, kde funguje již sedm let. 

2013-12-11-screenshot-pm-iphone-5s-nahled Na český trh přichází s novou generací webu, který klade důraz na snadnou a rychlou použitelnost a použití na mobilních zařízeních. Prosadit se chce hlavně propracovaným katalogem a šíří obsahu, na kterém se mají podílet odborníci v oboru. Cílem je pomoci uživatelům nejen s výběrem e-shopu, ale i s výběrem a srovnáním samotného zboží.

Web www.pricemania.cz je už spuštěn v betaverzi s prozatím omezenou funkcionalitou a obsahem. Postupně během roku 2014 budou přibývat nové funkce i obsahové sekce. V současné době probíhá registrace e-shopů a párování produktů v hlavních kategoriích. V první fázi probíhá párovaní v kategoriích s vysokým podílem automatizace, tzn. zejména bílé a černé zboží, foto, parfémy, pneumatiky, knihy atd.

Zájem o spolupráci už potvrdily například společnosti Alza.cz, Kasa.cz, skupina Vivantis, Okay.cz, Electroworld.cz a Parfums.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud