Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pružný ThinkPad Yoga

Pavel Trousil 21.09.2015

ThinkPad Yoga 260 je nejlehčí 12,5palcový konvertibilní notebook, jehož váha začíná již na 1,3 kilogramech. Jde o zařízení s možnost LTE-Advanced (LTE-A) bezdrátového WAN připojení. 

Nové notebooky ThinkPad Yoga 260 a 460 jsou flexibilní. Díky více režimům použití s nimi mohou uživatelé pracovat v podstatě kdekoli. Vybrané modely nabízí například bezdrátovou LTE-A WAN konektivitu, nebo integrované zabezpečení pomocí otisků prstů a čipových karet. Přesnější pero ThinkPad Pen Pro obohacuje práci s Windows 10 a v kombinaci s aplikací Lenovo WRITEit mění způsob, jakým uživatelé se svým notebookem pracují. Model ThinkPad Yoga 460 přináší také možnost WQHD displeje a samostatné grafické karty.

Nová zařízení jsou vybavena nejnovější 6. generací procesorů Intel Core, až 16 GB operační paměti a u modelu Yoga 260 volitelnými PCIe SSD disky. Díky nové dokovací stanici OneLink+ Dock s dvojnásobnou přenosovou rychlostí až 33 Gb/s, která umožňuje připojit nativní 4K displej a ostatní periferie pomocí jediného kabelu, je organizace prostoru na pracovním stole jednodušší.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud