Přejít k hlavnímu obsahu

Registrace ACDSee Photo Studio

redakce 26.11.2020
info ikonka
Zdroj:

("Plná verze - uveřejněno v Chipu 01/2021.") Pokud hledáte výkonný fotoeditor, můžete sáhnout po legendárním programu ACDSee Photo Studio. Ve verzi Professional jde o výborně vybavený fotoeditor pro inteligentní správu a úpravu fotografií včetně široké podpory RAW, doplněný akcelerací výkonu a rychlostí úprav pomocí procesorů grafických karet. Díky české lokalizaci se program nebudete muset učit ovládat několik dní.

Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu, ve článku >> a v »On-line DVD«.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 01/2021. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitálním časopisu na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Licenční klíč získáte registrací níže:

formulář

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči (doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejná licence vám dorazí i do e-mailové schránky. Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

install-red Instalace: Stáhněte si instalační soubor >> ACDSee Photo Studio Professional 2018 pro 64bitová Windows a spusťte jej. V instalačním průvodci aplikace stačí jen potvrdit souhlas s licenčními podmínkami, nic dalšího není potřeba nastavovat. Pokud uvažujete o následné instalaci české lokalizace, tak nedoporučujeme měnit instalační složky a cesty. Při prvním spuštění aplikace ACDSee Photo Studio zadejte do úvodního okna vaši e-mailovou adresu (v případě, že již máte registrovaný účet u ACDSee z minulosti, přepněte se a rovnou přihlaste). Jinak klikněte na »Continue« a okamžik vyčkejte, než vám přijde e-mail s dočasným heslem. Toto heslo zadejte hned v následujícím okně programu a vyplňte vaše jméno a příjmení. Opět klikněte na »Continue« a pak si nastavte vlastní heslo. V dalším kroku zvolte možnost »Enter License Key« a zadejte licenční klíč, který jste získali v registraci výše. Po kliknutí na »Continue« můžete plnou verzi začít používat.

Pokud se vám nedaří instalace, je možné, že používáte 32bitovou verzi Windows, stáhněte si tento instalátor. Bohužel pro tuto verzi neexistuje čeština.

Licence pro Chip CZ: Plnou verzi programu ACDSee Photo Studio Professional 2018 v ceně 2 000 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce ledna 2021Upozornění: V tištěném časopisu je chybně uvedeno, že jde o časově neomezenou verzi. Za chybu se omlouvame.
 
cz77 Instalace české lokalizace: Pro plnou verzi programu ACDSee Photo Studio Professional 2018 neexistovalo české prostředí, ale podařilo se nám domluvit jeho realizaci prostřednictvím autora, který profesionálně připravuje české lokalizace pro produkty ACDsee. Jděte na stránku www.cestinyskutr.cz, v položce  »ACDSee Photo Studio Professional 2018 V 11.2 (Build 888) (x64) - čeština pro Chip« se přepněte na kartu »Informace ke stažení češtiny« a stáhněte soubor ZIP (75 MB). Na počítači jej rozbalte. V textovém souboru TXT najděte »Registrační číslo«, které budete potřebovat. Při lokalizaci dochází k přepsání původních souborů programu. Proto zkontrolujte, zda máte program ACDSee Photo Studio vypnutý (ideální stav je po restartu počítače) a až poté spusťte instalaci češtiny souborem EXE. Po odsouhlasení podmínek vyplňte registrační údaje, zadejte registrační číslo z textového souboru a nechte lokalizaci doběhnout. Poté restartujte počítač. Používání češtiny je nyní zdarma a není na ni poskytována žádná záruka ani technická podpora.

Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme