Přejít k hlavnímu obsahu

Registrace ACDSee Ultimate 2021

redakce 05.07.2021

Registrace půlroční licence ACDSee Photo Studio Ultimate 2021 -(" uveřejněno v Chipu 08/2021").

ACDSee Photo Studio nabízí nástroje na správu fotoalb pořízených snímků, úpravy fotografií i jejich prezentaci – v počítači nebo i on-line, na Facebooku, Flickru nebo vlastním fotoserveru provozovaným výrobcem ACDSee. Program má dlouhou historii ve zpracovýní digitálních obrázků a tradičně nabízí všechny podstatné funkce na práci s fotografiemi v počítači.

Aktivační kód šestiměsíční licence získáte registrací níže (vložte váš e-mail):

<%ZZ18_821acdsee%>

Po odeslání žádosti vám do e-mailové schránky dorazí zpráva s žádostí o potvrzení zájmu. Klikněte na aktivní odkaz. V následující zprávě již najdete váš aktivační kód.

Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

install-red Instalace: V instalačním průvodci aplikace ACDSee Photo Studio (použijte instalační data z Chip DVD nebo On-line DVD) stačí jen potvrdit souhlas s licenčními podmínkami, nic dalšího není potřeba nastavovat. Při prvním spuštění aplikace ACDSee Photo Studio klikněte v úvodním okně na Enter Licence, zadejte licenční klíč z registrace výše a klikněte na OK. Aplikace se restartuje a můžete ji začít používat.

Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme