Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung Galaxy Ring oficiálně představen: jak vypadá a co bude umět nové nositelné zařízení

Josef Mika 04.03.2024
Zdroj: Midjoureny (vygenerováno pomocí AI)

Nejen stylový, ale i praktický: Samsung představil nový Galaxy Ring. Stane se opravdovým hitem a předzvěstí zcela nové úspěšné třídy nositelných zařízení? Přečtěte si, co novinka nabízí.

Samsung na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2024 představil skutečnou atrakci: Samsung Galaxy Ring. Tímto gadgetem jihokorejský výrobce rozšiřuje svou nabídku chytrých nositelných zařízení o speciální příslušenství. Prsten upoutal velkou pozornost již při svém prvním oznámení v lednu, ale Samsung nadále drží podrobnosti pod pokličkou, až do uvedení na trh.

Oficiální fotografie produktu, které byly nyní zveřejněny, odhalují minimalistický a elegantní design. Samsung Galaxy Ring slibuje, že bude stylovým společníkem pro každodenní použití a mohl by být uveden na trh společně s novými modely Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6 v druhé polovině roku 2024.

Nositelná zařízení, jako je Samsung Galaxy Ring, mají oproti chytrým hodinkám výhody. Teprve se projeví

Samsung Galaxy Ring
Samsung na veletrhu MWC 2024 představil svůj první Galaxy Ring.
Zdroj: Samsung

Navzdory opatrné informační politice společnosti Samsung můžeme očekávat integraci zajímavých funkcí. Jednou z nejzajímavějších bude možné ovládání dalších chytrých zařízení gesty – právě prostřednictvím nového prstenu.

Uvedení prstenu na trh bylo ohlášeno na letošní rok a odborníci spekulují, že nositelné zařízení by se mohlo stát nejen rozšířením pro používání chytrého telefonu, ale také samostatným módním doplňkem. 

Mohlo by vás zajímat

Uvidíme, zda se Samsungu podaří najít rovnováhu mezi estetikou a funkčností a zároveň nabídnout odpovídající poměr ceny a výkonu. S očekávanou maloobchodní cenou 400 až 500 dolarů (cca 12 000 až 14 000 Kč) si však potenciální kupci budou muset položit otázku, zda jim případné funkce za tyto peníze stojí.

Oznámením Samsungu se chytré prsteny pro každodenní použití uživatelům výrazně přiblížily. Uvidíme však, zda nabídnou takové funkce, které stejně dobře nezvládnou třeba dnešní chytré hodinky.

Zdroj: SamMobile


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud