Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung Galaxy S22: po aktualizaci uživatelé hlásí velké problémy s rychlým vybíjením akumulátoru

Jiří Palyza 04.01.2023

Řada uživatelů smartphonů Galaxy S22 hlásí problémy se svými zařízeními. Podle nejnovějších informací je po nedávné aktualizaci výdrž akumulátoru výrazně kratší než dříve.

Kapitoly článku

Vypadá to, že po instalaci prosincové aktualizace se u řady smartphonů Samsung Galaxy S22 vyskytl problém. Jak se nyní můžeme dočíst na různých fórech, vlajkové modely Samsungu mají po updatu problémy s nadměrným vybíjením akumulátoru.

Uživatelé si společnosti Samsung stěžují na výrazně kratší výdrž akumulátoru. Tento jev pozorují po instalaci nejnovější bezpečnostní aktualizace z prosince 2022.

Je to podobné, jak jsme toho svědky u Windows: bezpečnostní aktualizace vytváří nečekané problémy jinde

s22batterydrain

Uživatelé hlásí, že jim po updatu smartphone vydrží 3 až 4 hodiny provozu.  A ani se zapnutým režimem úspory baterie, připojením k Wi-Fi a frekvenci displeje 60 Hz se nedostanou nad čtyři hodiny. | Zdroj: Taan Huyn/Unsplash

U některých uživatelů se doba provozu na akumulátor zkrátila na polovinu. Dalším problémem je také skutečnost, že akumulátor už není možné rychle dobíjet. Je to tedy hned dvojí komplikace.

Uvedenými komplikacemi po instalaci prosincové záplaty jsou údajně dotčeny jak modely Galaxy S22 s procesory Snapdragon, tak i modely s Exynosem. V současné době neexistuje žádné řešení, které by dokázalo objevenou chybu napravit.

Zdroj: RedditPiunikaweb.com


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud