Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung MultiView MV800 – kompakt s výklopným displejem

redakce 24.11.2011

Společnost Samsung uvádí na předvánoční trh digitální fotoaparát MultiView MV800, který veřejnosti poprvé představila v rámci veletrhu IFA. Za doporučenou cenu 5 990 Kč nabídne zajímavý design, malé rozměry a velký výklopný náhledově-ovládací displej.

Díky vyklápěcímu třípalcovému širokoúhlému displeji je fotografování, natáčení videa i prohlížení snímků o rozlišení 16,1 megapixelů snadné i z extrémního nadhledu nebo naopak podhledu. Displej fotoaparátu Samsung MultiView MV800 se vyklápí do úhlu 180°, takže jej uživatelé ocení i při tvorbě autoportrétů nebo skupinových záběrů.

Ultratenký fotoaparát MV800, s  moderním designem a metalickou povrchovou úpravou se díky rozměrům 9,2 x 5,6 x 1,8 cm a hmotnosti 121 gramů snadno schová do kapsy nebo kabelky. MV800 disponuje 10MB interní pamětí a fotky lze ukládat na microSD karty s garantovanou kapacitou do 2 GB, což není příliš velká garance. Fotoaparát je vybaven USB 2.0 a HDMI konektorem.

Fotoaparát MultiView MV800 je vybaven 26mm širokoúhlým objektivem s pětinásobným optickým zoomem a elektronickou duální stabilizací obrazu. Rozsah záběru lze rozšířit pomocí funkce Live Panorama. Fotoaparát obsahuje vestavěný editor snímků, ve kterém lze pořízené záběry doplnit rámečky a jednoduchými efekty. Dotykové uživatelské rozhraní Smart Touch 3.0 s tapetou vám dovolí pohybem prstu rychle a intuitivně procházet nabídkami stejně jako u chytrého telefonu.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud