Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

SD karta s Wi-Fi

redakce 14.11.2012

Společnost TRANSCEND nabízí paměťovou kartu SDXC Class 10, jež je zároveň Wi-Fi adaptérem. Po vložení karty do fotoaparátu nebo videokamery lze bezdrátově přenášet fotky a filmy do počítače a mobilních zařízení, nebo je také zpřístupňovat na internetu.

Nabízená karta může fungovat ve dvou režimech. Režim Direct Share automaticky aktivuje po zapnutí zařízení a umožňuje zpřístupnit fotky v bezdrátové síti. Režim Internet Mode nabízí přípojení k internetu prostřednictvím nejbližšího hotspotu nebo například přes mobil. Během provozu v režimu Internet Mode lze vybrané fotky rychle stáhnout z karty a odeslat e-mailem nebo vložit do svého profilu v sociální síti.

Provozní režimy se přepínají pomocí speciální aplikace Wi-Fi SD. Aplikace, navržená pro operační systémy iOS a Android, umožňuje automaticky uspořádat fotky podle vybraných kategorií a je vybavena funkcí Shoot & View. Tato funkce nabízí možnost odeslání fotky do smartfonu nebo tabletu pro upravení a zpřístupnění v žádané podobě. Aplikace pro Wi-Fi SD je ke stažení zdarma v AppStore, Google Play a Amazon Appstore.

Karty TRANSCEND SDHC Class 10 s Wi-Fi jsou dostupné v kapacitě 16 a 32GB za cenu 1 390 a 1 980 Kč vč. DPH.

 

Specifikace:

  • Model: SDHC Class 10 Wi-Fi
  • Kapacita: 16GB, 32GB
  • Rozměry (d. x š. x v.): 32 mm x 24 mm x 2.1mm
  • Bezdrátové rozhraní: Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Šifrování Wi-Fi: WEP/WPA/WPA2*
  • Úplný seznam podporovaných fotoaparátů a videokamer je dostupný ZDE
  • Aplikace Wi-Fi SD podporuje: iPhone (3GS, 4, 4S s iOS 5.0+) a iPad, zařízení se systémem Android 2.2 nebo novějším

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme