Přejít k hlavnímu obsahu

Sedmkrát Windows 7

redakce 10.06.2010

Komfortní, elegantní, praktický a se spoustou skvělých funkcí – takový bude váš systém Windows 7, použijete-li naše aplikace.

Počítač nebo tablet s dotykovým displejem a Windows 7 nabídnou stejný komfort jako iPad od Applu. Nechybí tu ale něco? No jistě, dokonalé aplikace! Najdete je na Chip DVD. Sedm aplikací, které váš systém posunou o krok kupředu. Nemáte počítač s dotykovým displejem? Ani to není problém. Staré dobré dvojité kliknutí funguje stejně dobře.

Náš cíl je jednoduchý: pomocí speciálních aplikací přizpůsobit systém Windows tak, aby byl vždy optimalizován pro konkrétní činnost, třeba pro surfování v internetové kavárně. Výchozím bodem pro nás bude tzv. „God Mode“, který je součástí Windows 7. Ten nám zajistí rychlý a jednoduchý přístup k systémovému nastavení Windows, čímž se všechny operace velmi zjednoduší. Téměř 300 funkcí budete ovládat tak jednoduše, jak jen to jde. 

Navíc vám ukážeme, jak na svém počítači zprovoznit XP mod. Nebudete k tomu potřebovat ani drahou edici Windows 7. Postačí vám jakýkoliv systém, včetně Visty. Budete si užívat vymožeností, jako je bezešvý mód a přitom nezaplatíte ani korunu!

Článek najdete v Chipu 7/10, který vychází 18. června.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud