Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

SGI SAP HANA: pro obchod v reálném čase

redakce 03.11.2014

Nový systém SGI UV pro SAP HANA umožňuje velkým podnikům obchodovat v reálném čase.

Společnost SGI společně s globálním technologickým partnerem – firmou SAP, představila systém SGI UV na platformě SAP HANA. Jde o účelově zaměřené, „in-memory“ (v operační paměti serveru) výpočetní zařízení pro rychle se rozšiřující prostředí s platformou SAP HANA. Nový systém od SGI, který je certifikován pro SAP, je již dnes k dispozici jako 4 nebo 8 socketový single-node systém s kapacitou do 6 TB in-memory výpočetního výkonu. Platforma byla navržena tak, aby umožnila největším podnikům dosáhnout provozu v reálném čase, aby díky platformě SAP HANA podpořila, v rozsáhlém měřítku, lepší porozumění podnikovému provozu a pomohla také snižovat náklady.
Systém SGI UV pro SAP HANA využívá unikátní scale-up, single-node architekturu, která byla navržena tak, aby dodávala výkon při bezprecedentní kapacitě této platformy. Jednoduchost provozu jediného uzlu umožní podnikům spouštět aplikace oproštěné od režie a komplikací, kterou generují clusterová zařízení a snížit čas potřebný k instalaci, neboť neobsahuje žádné klastrové uzly ani síť nebo SAN, a tudíž není potřeba nic konfigurovat ani spravovat. Nebude potřeba ani žádné dělení databáze nebo I/O re-balancing, pokud by se systém od SGI v budoucnu zvětšoval. Provozní náklady jsou nižší, vysoká dostupnost je zjednodušena a kapacita může být bez problémů zvýšena při téměř lineárním nárůstu výkonu.
„Velké podniky vyžadují výkon, jednoduchost a nižší celkové náklady na provoz, aby dosáhly transformace businessu díky platformě SAP HANA,“ uvedl Jorge Titinger, prezident a generální ředitel společnosti SGI. „Jsme hrdí na to, že přinášíme naše UV technologie a odbornou znalost in-memory výpočtů do podnikového prostředí a poskytujeme uživatelsky jednoduché zařízení, které spojuje výkon platformy SAP HANA s extrémní kapacitou. Tato certifikace značí závazek společnosti SGI poskytovat provozní jednoduchost single-node architektury v širším měřítku k tomu, aby bylo využito konkurenční výhody, kterou SAP HANA přináší svým zákazníkům v podnikatelské sféře.“


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme