Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Skupinové videohovory přes Skype jsou nyní zdarma

redakce 18.07.2014

Novou funkcionalitu vyvíjel téměř výhradně český Skype tým v Praze.

Skype nabízí od této chvíle uživatelům tabletů s operačním systémem Windows 8.1 a mobilních zařízení s Windows 2 v 1 možnost využít funce skupinových videohovorů zdarma. Již v dubnu tohoto roku Skype zpřístupnil službu pro uživatele PC a Mac. Od té doby se počet skupinových hovorů uskutečněných přes Skype zčtyřnásobil. Postupně bude služba uvolněna také pro uživatele zařízení iPhone a iPad.

skypeee

Ukázalo se, že skupinové hovory jsou nejčastěji využívány skupinami tří až čtyř lidí. Skype však umožňuje videohovor s až devíti lidmi najednou, přičemž všechny uživatele je možné vidět na monitoru zařízení. Realizace videohovoru je přitom velmi jednoduchá a intuitivní. Návod, jak ovládat skupinové hovory přes Skype je  k dispozici zde https://www.youtube.com/watch?… nebo zde http://www.skype.com/…ern-windows/?… .

Během přenosu je možné věnovat se i jiným aktivitám. Skype totiž umožňuje zmenšit video tak, aby zabíralo pouze část monitoru. Během hovoru se svými kolegy, přáteli či rodinou tak lze například komunikovat po ještě i po emailu či vyřizovat další záležitosti.

Své nové zážitky a zkušenosti ze skupinových videohovorů přes Skype je možné sdílet na Facebooku, Twitteru nebo přes Skype Community, kde jsou také k dispozici další tipy, triky a novinky.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud