Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Slevy na Steamu, které nejsou každý den: 90% akce na ty největší pecky

Jakub Fišer 14.09.2023
Zdroj: se svolením Steamu

Internetový obchod s digitálními kopiemi her Steam slaví letos velmi kulaté výročí. Společnost Valve jej totiž spustila před 20 lety, konkrétně 12. září 2003. A letos tak slaví jubileum, což si žádá také velké množství slev na hity nejen od Valve.

Kapitoly článku

„Už je to tedy 20 let a my jsme nesmírně pyšní a zároveň strašlivě vděční za to, jak naše dítko vyrostlo – samozřejmě s Vaší pomocí, protože bez vývojářů a hráčů by to nešlo. Abychom kulaté výročí oslavili, napadlo nás sestavit seznamy nejprodávanějších her ve službě Steam za každý z uplynulých roků,“ píše Valve na oficiálních stránkách. S každým rokem se také pojí více méně výrazná sleva.

Slevy až 90 %

Slevy při výročí Steamu potěší zejména pamětníky. S obrovskou 90% slevou jsou totiž k mání hry jako Half-Life (81 eurocentů), Half-Life 2 (97 eurocentů) nebo původní Counter Strike (také 81 centů). Převodů na českou měnu netřeba – všechny tyto hry pořídíte za méně než 24 korun.

V dalších letech pamětníci jistě rádi vzpomenou na zabijácký titul The Ship (za 3,39 eur, tedy 83 korun) nebo Dark Messiah of Might and Magic, který je k dispozici za 5 eur (122 korun). Z dalších počinů doporučíme třeba Hitman: Blood Money z roku 2007 za 3 eura (73 korun) nebo Terrarii z roku 2011 za 5 eur (122 korun).

Zdroj: Steam / YouTube

Staré i nové hry

Některé slevy podstatně novějších titulů však také stojí za to. Třeba Hunt: Showdown, který je mezi komunitou stále velmi populární a vyjde vás nyní na 30 eur (733 korun). Zahrát si můžete třeba i nejnovější Resident Evil: Village za 20 eur (490 korun).

Nebo úplnou novinku, a sice pixelartový simulátor boje, variaci na oblíbené multiplayerové střílečky – BattleBit Remastered, který vás nyní vyjde o pětinu levněji, stojí 11,83 eur (290 korun).

Zdroj: Steam


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud