Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Službomat.cz spustil Reservio

redakce 30.12.2013

Společnost Službomat.cz, spouští on-line rezervační systém ve spolupráci s Reservio. Nová služba nabídne registrovaným firmám a živnostníkům vlastní on-line rezervační systém přímo na jejich profilu na Službomat.cz.

Více než 80 % lidí dnes vyhledává služby na internetu. Po vyhledání služby však stejně musí nejčastěji telefonicky kontaktovat poskytovatele služby a domluvit si konkrétní termín.

Novou službu si podnikatelé registrovaní na Službomat.cz mohou aktivovat přímo na svém profilu. K dispozici je zkušební verze zdarma, ta je však omezená na 40 rezervací měsíčně. Pro plné využití služby nabízí Reservio tarify v hodnotě 199, 399 a 799 Kč měsíčně, ty pak obsahují více možností, jako sledování a export historie klienta v databázi.  

Spojení díky podobné filosofii

Reservio vyvinulo rezervační systém pro poskytovatele služeb, který firma prodává od února 2013 ve 130 zemích světa. K dnešnímu dni registruje 4000 účtů v ČR. Reservio bude v ČR nabízet službu skrze vyhledávač služeb Službomat.cz, který sdružuje již více než 13 000 podnikatelů a firem. Podnikatelé využívající nabídkový portál Službomat.cz si tak jednoduše budou moct přidat i tuto inovaci na svůj profil a nabídnout ji svým zákazníkům. Firemní profil mimo jiné nabízí vlastní foto a video galerii, popis služeb a hodnocení, nahrazuje tak vlastní webové stránky. Rozjezd inovace podpoří marketingová kampaň, která bude zahrnovat rozeslání newsletterů na vybrané podnikatele, intenzivní PPC kampaň a zapojení vlastního call centra.

sluzbomat-nahled

web Službomat


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme