Přejít k hlavnímu obsahu

Software Update Pro 5

Martin Kučera 12.06.2019

Program Glarysoft Software Update vám pomůže s pravidelnou kontrolou dostupnosti a rychlou instalací nejnovějších verzí používaných aplikací. ("Plná verze")(" - Chip 07/2019.")

Komu by se chtělo pravidelně kontrolovat a případně aktualizovat programy instalované v počítači? Glarysoft Software Update tuto práci zajistí za vás.

Aktualizace programů nejsou důležité jen kvůli novým funkcím a opravám chyb, ale často také přinášejí záplaty bezpečnostních mezer. Pravidelná kontrola dostupnosti nových verzí používaných programů se vám tedy vyplatí hned dvakrát. Bylo by ale zdlouhavé procházet webové stránky tvůrců jednotlivých aplikací, které často neumí dostupnost svých nových verzí kontrolovat samy. Pomůže vám aplikace Software Update Pro, která provádí kontrolu dostupnosti aktualizací instalovaného softwaru automaticky a upozorní vás na nové verze ke stažení. Následně vám Software Update pomůže stáhnout nejnovější instalátor, rovnou jej spustí a zcela bez vašeho zásahu provede i instalaci nové verze softwaru. Tato verze programu neprovádí aktualizace v dávce pro více programů, je tedy nutné každou instalaci manuálně potvrdit. Glarysoft Software Update vás zároveň upozorní i na užitečné, zdarma dostupné aplikace pro různé účely, které si můžete také rovnou stáhnout a instalovat.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Glarysoft Software Update Pro 5 můžete po registraci používat bez funkčních omezení a včetně updatu v rámci verze 5 celý jeden rok. Běžná cena licence programu je kolem 200 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Nenechte se zmást úvodním oknem »Domů«, které neobsahuje přehled softwaru instalovaného ve vašem počítači, ale především bezplatně použitelných programů, které vám autoři aplikace Glarysoft Software Update doporučují k používání. Přímo z této nabídky si tuto výbavu můžete rovnou instalovat. Nejdůležitější nabídka programu Glarysoft Software Update je připravena pod popiskem »Aktualizace« a najdete v ní seznam instalovaných aplikací, ke kterým je k dispozici aktualizace. Můžete si přitom zkontrolovat označení verzí a tlačítkem »Instalace« si stáhnout a následně instalovat nejnovější verzi dané aplikace. Možností nastavení není v programu Glarysoft Software Update nijak mnoho, ale zkontrolujte si, zdali se spouští automaticky se startem Windows. Také je celkem rozumné vyhnout se testovacím verzím aplikací, takže vám doporučujeme označit předvolbu »Skrýt beta verze«.

Program Glarysoft Software Update má hned tři různě vybavené edice, přičemž ve zdarma dostupné verzi umí Glarysoft Software Update alespoň vyhledávat aktualizace instalovaného softwaru. Velmi zajímavá je nejvyšší edice Professional, určená pro správce celých počítačových sítí. Do jednotlivých spravovaných počítačů je totiž možné nahrát malou klientskou aplikaci a následně vzdáleně centralizovaně zjišťovat aktuálnost softwaru na všech počítačích ve správě. Glarysoft Software Update Professional pak také umí aktualizovat více aplikací v dávkách a nikoli pouze jednotlivě, jako verze Pro.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme