Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ O 4x HERNÍ SLUCHÁTKA JBL QUANTUM

redakce 20.11.2021

1x JBL Quantum 200, 1x JBL Quantum 300, 1x JBL Quantum 600, JBL Quantum One

JBL Quantum

Dostaňte svou hru na novou úroveň. Zažijte epické momenty s herními sluchátky a reproduktory JBL Quantum. Díky zvuku JBL QuantumSOUND Signature, navrženým experty JBL speciálně pro herní účely, uslyšíte všechny zvuky přesně a realisticky, a budete o krok napřed před soupeři. Herní reproduktory JBL Quantum DUO vás vtáhnou do hry unikátními světelnými efekty a přesným zvukem, díky kterému odhalíte blížící se nepřátele a vychutnáte si explozivní zvuky akce. Headsety série Quantum jsou navržené tak, aby zůstaly pohodlné i po dlouhých hodinách hraní, díky lehké konstrukci a náušníkům z paměťové pěny. Jsou vybavené mikrofonem se zaměřením na hlas, abyste byli slyšet jasně a hlasitě, když potřebujete dávat instrukce svým jednotkám. Všechny modely série Quantum nabízí kompatibilitu s nativním systémem prostorového zvuku Windows Sonic Spatial Sound a vyšší modely navíc využívají vlastní technologii JBL QuantumSURROUND, která díky pokročilým algoritmům vytváří spolu se softwarem JBL QuantumENGINE neuvěřitelně realistický prostorový zvukový obraz, který vás dostane přímo doprostřed hry. A vlajková loď série, sluchátka JBL Quantum ONE, vybavená potlačením okolního hluku, vám přináší možnost zažít profesionální 3D prostorový zvuk díky technologii JBL QuantumSPHERE 360™ a integrovaným senzorům pohybu. Protože na každém zvuku záleží.

Napište nám do komentáře pod soutěží na Facebooku odpověď na otázku: K jakému předplatnému Chipu nabízíme jako bonus Bluetooth reproduktor JBL CLIP 4?

Soutěž probíhá do 14. 12. 2021, výherce vyhlásíme na facebooku Chipu.

Chcete vyzkoušet časopis CHIP 10/2021 ZDARMA? Vyplňte formulář na www.chip.cz/zdarma a do 14 dní vám časopis zašleme až do vaší schránky!


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme