Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ O 5x BLUETOOTH REPRODUKTOR JBL CHARGE 4

redakce 22.10.2019

("Přehrávejte a nabíjejte bez přestání") Představujeme nový přenosný Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 s plnohodnotným, výkonným zvukem a vestavěnou powerbankou pro nabíjení vašich zařízení. Je vybavený patentovaným ovladačem a dvěma basovými zářiči, které zesilují zvuk silnými hlubokými basy. Jeho dobíjitelná vysoko kapacitní 7500 mAh li-ion baterie poskytuje až 20 hodin přehrávání. Reproduktor má praktický USB nabíjecí výstup pro rychlé nabití vašich zařízení, jako je například smartphone, takže už nikdy nevyčerpáte energii. Reproduktor Charge 4 je vybavený robustním designem, vnějším povrchem s vodotěsností třídy IPX7 a je dodávaný v několika stylových barvách. Společně s technologií JBL Connect+ je možné ho spojit s více než 100 reproduktory vybavenými technologií JBL Connect+, čímž znásobíte svůj zážitek z poslechu.

Funkce:

  • bezdrátové Bluetooth streamování
  • 20 hodin přehrávání
  • IPX7 vodotěsnost
  • připojení prostřednictvím JBL Connect+
  • použité odolné textilní i pevné materiály
  • JBL basový měnič

Staňte se fanouškem našeho Facebook profilu Chip a napište nám do komentáře pod soutěží na facebooku odpověď na otázku: Až s kolika dalšími reproduktory je možné spojit bluetooth reproduktor JBL Charge 4 s technologií JBL Connect+?

Soutěž probíhá do 19. 11. 2019, výherce vyhlásíme na  facebooku Chipu ;)

Chcete vyzkoušet časopis CHIP 9/19?  Vyplňte formulář na www.chip.cz/zdarma a příští týden vám časopis zašleme až do vaší schránky zdarma!


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud