Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Speciální nabídka pro postižené povodněmi

redakce 09.08.2010

Bleskové povodně ve dnech zasáhly do života především obyvatel na severu Čech, v Libereckém kraji. Zatímco mobilní technologie se podařilo uvést znovu do provozu v řádu hodin, škody napáchané na majetku a životním prostředí obyvatel v postižené oblasti bude nutno odstraňovat ještě v dalších týdnech a možná i měsících.

Kapitoly článku

T-Mobile si je vědom této tíživé situace, a proto i nyní opět přichází se speciální nabídkou pro avé uživatele postižené velkou vodou. Až do 31. října 2010 mohou klienti společnosti T-Mobile požádat o několik typů úlev, které jim pomohou při řešení obtížné životní situace. 

Zákazníci, kteří prokáží, že jim živelná katastrofa způsobila závažnou újmu, získají následující výhody:

  • na počkání novou SIM kartu se stávajícím číslem zdarma – pro tarifní zákazníky. Tato nabídka platí i u předplacených karet, kde proběhne alternativní autorizace (např. kontrola nejčastěji volaného čísla, dotaz na datum posledního dobití apod.);
  • slevu 500 Kč na nový telefon (sleva platí jak na nákup samostatného přístroje, tak při prodloužení smlouvy nebo přechodu z předplacené karty);
  • telefon Samsung E1170 za 1 Kč (platí při prodloužení smlouvy nebo přechodu z předplacené karty);
  • možnost předčasného prodloužení smlouvy;posun splatnosti posledního vyúčtování, popř. domluvení splátkového kalendáře.
Výhody lze vzájemně kombinovat.

 


Pro přiznání výhody je třeba předložit doklad totožnosti/náhradní doklad a některý z dokumentů průkazně svědčících o tom, že zákazník byl významnou měrou postižen, např. doklad o poskytnutí dávky mimořádné okamžité pomoci v hmotné nouzi, protokol o pojistném plnění či jiný dokument dokládající skutečnost, že žadatel byl výrazně zasažen živelnou pohromou.

Všechny zmíněné výhody lze získat ve Značkových prodejnách a většinu i prostřednictvím Zákaznického centra (na čísle 4603 – volání ze sítě T-Mobile zdarma, nebo na 603 603 603 z ostatních sítí).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme