Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Štíhlý video MP3 přehrávač

redakce 19.10.2010

Firma Sony představila nový video MP3 přehrávač s digitálním potlačením hluku a baterií s výdrží 50 hodin. Má tloušťky jen 7,5 mm a hliníkovou konstrukci. Dokáže také přehrávat video ve standardním rozlišení na připojeném televizoru.

Nejnovější přírůstek do rodiny WALKMAN upoutá designem štíhlého hliníkového těla. Snadno přenosný a barevný WALKMAN S750 s tloušťkou 7,5 mm přehrává hudbu, videa a podcasty. Podle Sony jeho technologie digitálního potlačení hluku (Digital Noise Cancelling) eliminující asi 98 % okolních zvuků. Kromě digitálního potlačení hluku a sluchátek EX je přehrávač S750 vybaven i dalšími z technologií Sony Clear Audio.
Vedle zvukové kvality je předností přehrávače jednoduchost. Přiložený software Content Transfer zjednodušuje přesun souborů do přehrávače WALKMAN metodou „táhni a pusť“  z programu Průzkumník Windows nebo z knihovny iTunes (s výjimkou souborů s ochranou DRM). Systém Windows 7 se dokonce sám postará o konverzi video souborů ve formátu DivX a AVCHD uložených na vašem pevném disku do formátu použitelného na přehrávači WALKMAN. Nemusíte instalovat žádné ovladače, nebo software.
5,1cm (2”) LCD displej zobrazuje videa, fotografie a obrázky alb. Poprvé je u přehrávače WALKMAN použita technologie TruBlack potlačující odlesky displeje a zvyšující kontrast. Funkce Lyrics Sync zobrazuje text skladby na displeji. Režim Karaoke potlačuje vokální stopu v nahrávce, aby byl na zvukovém pozadí slyšet váš hlas.

V televizi nic nedávají?
Připojte WALKMAN S750 ke svému televizoru pomocí volitelného A/V výstupního kabelu a užívejte si video na televizní obrazovce v rozlišení 720 x 480 bodů.  Díky dlouhé výdrži baterie si užijte až 50 hodin poslechu hudby  a 10 hodin sledování videa na jedno nabití .
Pomocí reproduktorového doku RDP-NWD300 můžete své skladby ze svého přehrávače doma přehrávat také nahlas. Dokovací stanice je k dispozici v černém nebo bílém provedení a je vybavena dálkovým ovládáním. V nabídce je i nová, kompaktní, vodědolná reproduktorová dokovací stanice RDP-NWR100.


Nejdůležitější technické parametry NWZ-S750

 • Kapacita:  NWZ-S755: 16 GB, NWZ-S754: 8 GB
 • Podporované hudební formáty: Audio: MP3/WMA (vč. DRM)/AAC-LC/ Linear PCM/AAC (audio soubory chráněné proti kopírování nelze přehrávat)
 • Podporované video formáty: AVC(H.264/AVC) Baseline Profile/MPEG-4/WMV (vč. DRM)
 • Displej: 5,1 cm/2,0” QVGA LCD
 • Funkce pro přehrávání: SensMe; Lyrics Sync; Karaoke; Language Learning
 • Jiné funkce: Digitální potlačení hluku; dynamický normalizér; VPT; Ekvalizér; FM rádio; hlasový záznamník; budík/časovač; WM port
 • Doba nabíjení (přes USB) :  80% nabití za 1,5 hod, plné nabití za 3 hod
 • Výdrž baterie: 50 hodin přehrávání hudby: přibližný údaj založený na přehrávání souborů MP3 v kvalitě 128kbps, 10 hodin přehrávání videa: přibližný údaj založený na přehrávání souborů MPEG-4 v kvalitě 384 kbps
 • Rozměry (cca.): 94,0 x 42,5 x 7,2 mm
 • Hmotnost (cca.): 55 g
 • Barvy: černá, bílá, světle růžová
 • Dodané příslušenství: USB kabel, sluchátka s digitálním potlačením hluku, externí audio kabel, adaptér pro připojení ke konektoru v letadle, adaptér pro připojení příslušenství
 • Cena: NWZS754 - 3 490 Kč, NWZS755 - 3 990 Kč

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme