Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Stojaté vody serverů o mobilech čeří projekt Mobinfo.cz

redakce 03.01.2012

1. ledna 2012 byl český internet rozšířen o nový web o mobilních telefonech, aplikacích pro mobily a službách českých mobilních operátorů.

Na adrese www.mobinfo.cz najdou čtenáři každý den vysoce odborné a přitom čtivé články připravované zkušeným redakčním týmem, který má za sebou desetiletou praxi při přípravě časopisu Mobility.

Hlavní náplní webu Mobinfo.cz jsou testy mobilních telefonů; ambicí redakce je testovat všechny telefony, které se oficiálně objeví na českém trhu. Tomáš Doseděl, šéfredaktor webu mobinfo.cz, k tomu říká: „Na rozdíl od jiných webů se nechceme zaměřovat jen na nejdražší a nejlépe vybavené telefony, většinu lidí totiž zajímají také přístroje v nižších až středních cenových kategoriích.“

Testy telefonů pak doplní recenze zajímavých mobilních aplikací a her, stejně jako informace o službách operátorů. „Lidé už dnes příliš neřeší, jaké funkce jejich mobil nabízí v základní výbavě. Sami si je totiž snadno doplní instalací vhodných programů,“ vysvětluje jedno z hlavních zaměření webu Pavel Tomek, specialista na aplikace. Právě s orientací v nepřeberném množství programů chce web Mobinfo.cz svým čtenářům pomoci. Kromě testů bude přinášet také návody a nejrůznější srovnání či přehledy aplikací určitého typu.

Tři hlavní pilíře webu Mobinfo.cz, tedy telefony, aplikace a služby operátorů, doplní testy zajímavého příslušenství a mobilních hraček. „Pokud se někdo zajímá o mobily, rád si k nim dokupuje nejrůznější doplňky,“ ujišťuje Ivo Kocera, redakční expert přes příslušenství.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud