Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Streamovací webkamerka s rozlišením Full HD

Pavel Trousil 30.09.2016

Společnost Logitech oznámila uvedení své nejnovější webové kamery Logitech C922 Pro Stream Webcam. Umožní streamovat a zaznamenávat video s rozlišením 1080p při snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu nebo v rozlišení 720p při 60 fps.

S webovou kamerou C922 Pro Stream Webcam můžete podle výrobce přenášet video v rozlišení HD se snímkovou frekvencí 60 fps, která zprostředkuje plynulejší pohyb. Může tak například zaznamenat každý detail hraní ve stejné rychlosti zobrazování, jakou při hře. Webová kamera je navíc vybavena funkcí dynamické náhrady pozadí, která používá inteligentní rozpoznávání tvarů pro odlišení hráče od jeho pozadí bez nutnosti používat zelené plátno. Hráči pak mohou překrýt záznam sebe sama na herním streamu pomocí aplikací pro přenos herních streamů, například OBS a XSplit.

logitech-c922-pro-stream-webcam-lifestyle-61-nahled

Díky automatické korekci při nízké hladině osvětlení a rychlému automatickému ostření se kamera dokáže přizpůsobit blikajícím světlům v místnosti nebo situaci, když používáte více počítačových monitorů. Dva všesměrové mikrofony s funkcí potlačení okolního hluku zajistí stereo zvuk během streamování nebo záznamu videa.

logitech-c922-pro-stream-webcam-51-nahled

Kamera C922 Pro Stream Webcam se dodává spolu s balíčkem tříměsíční licence společnosti XSplit, která zahrnuje přístup k nástrojům a funkcím, jež poskytují aplikace XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster, abyste mohli začít streamovat jakýkoli druh obsahu hned, jak kameru vybalíte. Dodává se se stolním naklápěcím stativem, který umožní nastavit kameru do toho nejpříhodnějšího úhlu. K dostání bude v České republice v průběhu října za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme