Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Stylové externí disky Iomega

redakce 29.06.2010

Nové barevné disky Iomega jsou dostupné ve třech designech a bezpečně uloží všechna vaše videa, fotografie a hudbu.

Společnost Iomega oznámila uvedení nové stylové řady Iomega Skin Hard Drives na trh. Ta zahrnuje tři různé přenosné pevné disky s kapacitou 500 GB. Disky mají zajímavý design a různé barvy. Tato řada byla vytvořená ve spolupráci se značkou Skin Industries, jedním z amerických výrobců sportovní módy. Všechna ladí s dnešním trendem graffiti.
Model s názvem Radical zdobí logo Skin Industries na černém podkladu, zatímco dolní strana pulsuje zářivě žlutou. Výsledný vzhled se výrazně odlišuje od tradiční produkce přenosných disků.
Model Red Hot nese na červené horní straně logo Skin ve variantě Swipe. Dolní strana je černá. A konečně model Knock Out má logo Skin ve verzi Gothic na stříbrném podkladě s černou dolní částí.
Všechny tři modely z nové řady Skin Hard Drives se snadno vejdou do brašny pro přenosný počítač nebo do kapsy. Mají rozhraní USB a nevyžadují tak externí zdroj napájení. Všechny tři nové disky Skin Hard Drives jsou vybaveny technologií Drop Guard společnosti Iomega, která pomáhá jednotku ochránit před pádem. S disky je zdarma dodávána sada Iomega Protection Suite, která představuje ucelené portfolio zálohovacího a antivirového softwaru.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud