Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

T-Mobile nabízí internet se slevou k notebooku Acer

redakce 16.06.2010

T-Mobile ve spolupráci se společností Acer přichystal pro všechny zájemce o nový počítač a mobilní internet akční nabídku na internet se slevou.

Každý zákazník si od dnešního dne může koupit jakýkoliv notebook nebo netbook značky Acer s přiloženým poukazem na datový tarif Internet Standard se  slevou na celé dva roky trvání smlouvy. Navíc si může pořídit i USB Stick za 1 korunu.

Zhruba každá druhá česká domácnost nemá stolní počítač nebo notebook, bez připojení k internetu je pak dokonce více než 50 % tuzemských rodin. Nejen pro ně je určena ojedinělá nabídka, jak získat k novému přenosnému počítači internet za velmi zajímavou cenu.

S notebookem nebo netbookem Acer dostane nyní jeho nový majitel poukaz na mobilní internet od T-Mobile. Voucher umožňuje jeho držiteli uzavřít smlouvu na dva roky s datovým tarifem Internet Standard za mimořádných podmínek. První tři měsíce není účtován žádný paušál a po zbývající dobu (21 měsíců) bude zákazník platit jen 420 Kč s DPH. Standardní cena přitom činí 838,80 Kč s DPH.

Navíc si každý zákazník může k tarifu pořídit za jednu korunu datový USB Stick MF626. Ten podporuje jak 3G, tak EDGE/GPRS. Poukaz lze uplatnit ve všech značkových prodejnách nebo zavoláním do Zákaznického centra T-Mobile (4603 ze sítě T-Mobile, 603 603 603 z ostatních sítí).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud