Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

T-Mobile rozdává sympatické dárky: stačí ukázat mobilní aplikaci

Jakub Fišer 26.05.2024
Zdroj: se svolením T-Mobile

Operátor T-Mobile vloni představil svůj program výhod pro zákazníky Magenta Moments. Pozorný klient má možnost získat slevu na nákup, bezplatný vstup do kina nebo do galerie, anebo hmotný dárek. Dvě takové příjemné pozornosti T-Mobile rozdává i tentokrát.

Kapitoly článku

T-Mobile rozdává brýle nebo ponožky

Každý zákazník má možnost si dojít do prodejny vyzvednout dárek za členství u T-Mobilu. Jde konkrétně o sluneční brýle nebo ponožky. Brýle mají plastovou transparentní konstrukci, UV filtr 400 a světelnou propustnost 8–18 %.

Naproti tomu ponožky jsou černé s výraznými puntíky v barvě magenta. Složení ponožek je 90 % bavlna a 10 % elastan. Dostupné jsou ve dvou univerzálních velikostech: 36–39, popřípadě 40–46.

Každý zákazník – bez ohledu na to, jak široký zástup služeb má v systému Magenta 1, či zdali používá jen předplacenou kartu a ne paušál – může získat pouze jedny brýle, anebo jeden pár ponožek. Stačí si výhodu aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile, konkrétně pod položkou Magenta Moments.

Zdroj: T-Mobile CZ / Facebook

Jak získat dárek zdarma?

S aktivovanou výhodou pak stačí zamířit do kterékoliv prodejny ve vaší blízkosti a požádat personál o výdej dárku. Akce běží do 30. června, mějte ale na paměti, že ne na všech prodejnách mohou mít dostatek obou dárků. Čím dřív tam tedy zamíříte, tím větší šance, že budete mít na výběr.

Nejde o první podobné rozdávání dárků, které T-Mobile pro své zákazníky nachystal. V minulosti například rozdával zmrzlinu, anebo pánev v klubových barvách operátora od české značky Remoska.

Zdroj: T-Mobile


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud