Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tablet nebo smartphone jako TV

redakce 03.03.2013

Ze svého tabletu, nebo smartphonu s Androidem si můžete udělat televizní přijímač. Stačí k tomu microUSB DVB-T tuner společnosti Point Of View.

Společnost Point Of View přišla s řešením, které z tabletu a smartphonu s microUSB portem udělá televizní přijímač. Její DVB-T TV dongle má velice kompaktní rozměry. Další napájení není nutné - tuner se napájí přímo z microUSB portu.

Lepší úroveň signálu zajistí odnímatelná teleskopická anténa, kterou lze nahradit i stolní anténou s magnetem. Instalace DVB-T tuneru je velice jednoduchá a stačí stáhnout aplikaci na Google Play. Mezi podporovanými zařízeními nenaleznete pouze kompletní řadu tabletů Point Of View, ale i další tablety a mobilní telefony jako například oblíbená řada Samsung Galaxy, Asus Nexus 7 a další. Doporučená maloobchodní cena je 1 200 vč. DPH.

 

POV DVB-T TV

  • Podpora formátu: DVB-T
  • Frekvence: 177,5 - 226,5 MHz (VHF), 474 - 858 MHz (UHF)
  • Podpora modulací: 16, 64QAM, QPSK
  • Šířka pásma: 6,7,8 MHz
  • Některé podporované modely: Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note2, Asus Nexus 7, Acer ICONIA Tab A510, ARCHOS 101 XS, ASUS EeePad2 (TF201), HTC ONE X(OS 4.1.1 above), POV TABLETS: veškeré modely

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud