Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tablet s Windows 8 pro firemní uživatele

redakce 24.01.2013

Společnost Lenovo představuje ThinkPad Tablet 2 - druhou generaci tabletu ThinkPad určeného pro firemní uživatele. Tablet je postavený na operačním systému Windows 8, má hmotnost 600 gramů a jeho tloušťka jen 10 mm. Pro větší pohodlí při práci je možné k tabletu připojit dokovací stanici a pracovat s ním jako s notebookem.

ThinkPad Tablet 2 má 10,1" multidotykový IPS displej se širokým pozorovacím úhlem a antireflexní úpravou. Přesnost zadávání lze zvýšit s přídavným digitalizérem. ThinkPad Tablet druhé generace poskytuje kompatibilitu s aplikacemi Microsoft Office, včetně MS Word, Excel, PowerPoint, Access nebo Lync, OneNote a Sharepoint. Poznámky si u vybraných modelů mohou uživatelé zapisovat perem ThinkPad Tablet Pen.

S Wi-Fi připojením, standardním USB a HDMI portem a čtečkou MicroSD karet je sdílení multimediálních souborů a dokumentů s ostatními jednoduché. Výdrž na jedno nabití je podle výrobce až 10 hodin.

Kromě ryze pracovních vlastností se ThinkPad Tablet 2 vyznačuje také řadou multimediálních funkcí. Patří k nim 8megapixelový fotoaparát na zadní straně tabletu, 2megapixelová videokamera pro konferenční hovory a online chatování, stereo reproduktory, nebo mikrofon s potlačením šumu. Firemní profesionálové určitě ocení již standardní doplňkové služby, které jsou spojené s produkty ThinkPad, jako prémiovou technickou podporu, servis na pracovišti do druhého pracovního dne, nebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečekaným nehodám jako je polití tabletu nebo poškození jeho obrazovky. Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný na českém trhu za cenu od 15 590 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud