Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tablety Microsoft Surface v prodeji u nás

Pavel Trousil 04.07.2016

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz přinesl na český trh tablety Microsoft Surface. V nabídce se nachází jak 12,3“ modely z nejnovější řady Surface Pro 4, tak dvojice 10,8“ variant z řady 3. Spolu s tablety prodejce rozšířil nabídku také o příslušenství.

Čtvrtá generace tabletu Surface Pro se vyznačuje 12,3“ displejem s rozlišením 2 736 x 1 824 bodů, který při použití speciálního dotykového pera dokáže rozeznat až 1024 úrovní tlaku. Při práci jej před poškozením brání čtvrtá generace ochranného skla Gorilla Glass, během přenášení a cestování pak jako ochranný prvek poslouží také odnímatelná podsvícená klávesnice TypeCover se skleněným touchpadem a čtečkou otisků prstů.

Pracovní tempo zařízení udává dle zvolené konfigurace jeden z Intel Core procesorů šesté generace Skylake. Vybírat mohou zákazníci mezi úspornější variantou s procesorem Intel Core M, případně sáhnout po výkonnějším modelu s Intel Core i5 nebo i7. Od toho se odvíjí také velikost operační paměti a SSD disku, přičemž v nejvyšší variantě lze počítat s 16 GB RAM a 512GB SSD diskem.

Na zadní straně hořčíkového těla má své místo polohovatelný stojánek, který doplňuje také 8Mpx kamerka s autofokusem. Prostřednictvím 5Mpx přední kamerky se lze přihlašovat do systému s využitím funkce Windows Hello. Potěší také tloušťka pouhých 8,45 mm a váha 786 g, respektive 766 g ve verzi s procesorem Intel Core M.

Zařízení Microsoft Surface Pro 4 jsou k dispozici na CZC.cz celkem v 6 výkonnostních variantách, jejichž cena začíná na 27 099 Kč a končí na 66 399 Kč za nejvýkonnější model. Vedle čtvrté generace jsou dostupné také 2 modely z produktové řady Surface 3 s procesory Intel Atom. Cena nejlevnějšího modelu začíná na 16 199 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud