Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

TCL Communication obnovuje značku Palm

Pavel Trousil 21.01.2015

Značku Palm, známou jako jednoho z průkopníků mobilních technologií, chce obnovit společnost TCL Communication Technology Holdings. Proto založila v USA novou společnost Palm, která na značku Palm získá licenci. 

palmpilotprofessional Společnost TCL Communication, která je podle některých odhadů aktuálně pátým největším výrobcem mobilních telefonů na světě, prodává své produkty globálně pod značkami ALCATEL ONETOUCH.

V posledních třech letech se TCL Communication posunula mezi top hráče na poli chytrých zařízení s obsáhlým portfoliem smartphonů, tabletů, IoT, nositelné elektroniky nebo mobilních routerů. Společnost nyní navíc k výrobě hardwaru přidává také působení na internetovém trhu s aplikacemi a cloudovými službami v oblasti zdravotnictví, školství, chytrých domácností, videokonferencí nebo hudby.

Palm Inc. bude sídlit stejně jako původní firma v kalifornském Silicon Valley. Palm získá podporu zdrojů společnosti TCL Communication. Ve výzkumu a vývoji pracuje 5000 lidí v sedmi vývojových centrech po celém světě. Konkrétní časový rozvrh rozvoje projektu Palm bude oznámen později.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud