Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Technologie Kaspersky Lab ochrání novou generaci firewallů ZyXEL

redakce 02.10.2014

Nejnovější generace firewallů od společnosti ZyXEL bude v sobě mít integrované anti-malwarové technologie Kaspersky Lab. Spolupráce obou společností zajišťuje zabezpečení podnikových sítí před malwarem v reálném čase.

ZyXEL má nabídce široké portfolio drátových a bezdrátových síťových řešení pro zákazníky od poskytovatelů telekomunikačních služeb přes malé a střední podniky po domácí uživatele. Série USG se dělí do tří kategorií:

  • Extreme (USG1100 a USG1900), která poskytuje vysokou přístupnost, rozsáhlé služby a zjednodušenou správu středním a velkým podnikům.
  • Advanced (USG 110, USG210 a USG310) nabízí specifické funkce a poskytuje zabezpečenou a neustálou online síťovou ochranu pro malé a střední podniky.
  • Performance (USG40, USG40W, USG60, a USG60W), která poskytuje plně integrované zabezpečení pro odlehlé kanceláře, obchody a malé podniky.

Všechna řešení řady USG jsou vybavena technologií Kaspersky SafeStream II, která systémovým správcům pomáhá dosáhnout nejvyššího stupně zabezpečení sítě bez snížení výkonu a kvality služeb. SafeStream II využívá v cloudu sdílené bezpečnostní informace k rychlé filtraci nejnebezpečnějšího a nejrozšířenějšího malwaru v síťovém provozu. Mezi úspěšně zablokované hrozby bránami ZyXELu posílené Kaspersky SafeStream II patří viry, červi, trojské koně, 0-days, škodlivé weby a HTML skripty nebo škodlivé mobilní aplikace.

O technologii Kaspersky Safe Stream II se více dozvíte zde, o sérii ZyXEL USG tady.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme