Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenké designové LED monitory

redakce 31.03.2010

Společnost ASUS představila další modely monitorů z řady Designo — LED monitory MS248, MS238, MS228, MS208 a LCD monitor LS246H. Tyto monitory ultra tenkého provedení nabízejí kromě kvalitního obrazu i nízkou spotřebu energie. Všechny jsou také vybaveny kruhovým podstavcem, který uživateli umožňuje nastavit úhel naklonění monitoru jediným prstem.

Designo LS246H je 23,6” monitor s lesklým rámem s průsvitnou základnou. Zadní panel je lesklý se stříbrným kruhovým stojanem, jenž umožňuje nastavení úhlu náklonu jediným prstem. Díky kontrastnímu poměru 50 000 : 1, době odezvy 2 ms a technologii ASUS Splendid Video Intelligence nabízí monitor kvalitní obraz v rozlišení Full HD 1080p. Je vybaven konektory HDMI a D-Sub.
Monitory Designo MS s LED podsvícením (úhlopříčka 20 - 23,6") disponují zásluhou technologie Smart Contrast Ratio (ASCR) dynamickým kontrastem 10 000 000:1. Full HD (1920x1080) rozlišení a port HDMI umožňují přehrávání HD videí. Technologie Splendid dokáže prostřednictvím pěti přednastavených režimů (hraní her, kino, noční sledování, krajina a standard), přizpůsobit obraz vizuálním potřebám uživatele.
Ultratenké LED monitory série Designo MS šetří místo na stole a od tradičních monitorů se snaží odlišit také barevným provedením. Přední kryt vyvedený v leskle černé barvě doplňuje třpytivý, safírově modrý zadní panel ve tvaru vlny. I u těchto modelů uživatel najde kruhový podstavec, který umožňuje naklonění monitoru do požadovaného úhlu jedním prstem.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud