Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenké a lehké notebooky řady S

redakce 10.09.2012

Společnost Lenovo rozšiřuje produktovou řadu lehkých notebooků IdeaPad s modely IdeaPad S300 a S400. Tyto tenké a lehké notebooky jsou podle výrobce určené pro spotřebitele, kteří chtějí solidní výkon, dlouhou výdrž baterie a přívětivou cenu.Jsou postaveny na třetí generaci procesorů Intel Core.

 

Notebooky Lenovo IdeaPad S300 a S400 jsou vybavené nejnovějšími technologiemi a pohání je třetí generace procesorů Intel Pentium a Intel Core i3 nebo i5. Pevný disk o kapacitě až 500 GB nabízí dostatek prostoru a volitelný 24GB SSD urychluje start systému a odezvu aplikací.

 

Všechny nové notebooky řady S s tloušťkou  21,9 mm a hmotností 1,8 kg jsou vybaveny operačním systémem Windows 7 Home Premium a bude je možné výhodně upgradovat na Windows 8. Inovovaný inteligentní touchpad řady S navržený pro Windows 8 umožňuje uživatelům větší kontrolu při posouvání, přibližování a oddalování.

Nové notebooky řady S se stylovým metalickým povrchem budou k dispozici v několika barevných provedeních, včetně karmínově červené, stříbrné šedé a růžové. Díky až 14palcovému širokoúhlému HD displeji, HDMI výstupu, stereo reproduktorům a certifikaci Dolby Advanced Audio v2 nabízejí nové notebooky řady S všechny funkce pro multimediální aktivity.

Notebooky Lenovo IdeaPad S300 a S400 budou u nás k dispozici v první polovině září v cenách od 11 999 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme