Přejít k hlavnímu obsahu

Test: Samsung EO-AG900B

Michal Bareš 22.07.2014

Sluchátka Samsung AG900 hrají skvěle, mají vestavěnou funkci potlačení okolního šumu a lze je používat jak na kabelu, tak bezdrátově. 

web-samsung-ag900-nahled

Samsung EO-AG900B

Při volbě bezdrátového připojení stačí na pravém náušníku aktivovat pomocí malé páčky Bluetooth adaptér, a spárování se zdrojem zvuku proběhne automaticky během několika sekund. Spárování lze ještě usnadnit prostřednictvím funkce NFC. Technologie Bluetooth má dosah cca 10 m (při praktickém testu ale sluchátka pracovala i na delší vzdálenost), takže při poslechu se sluchátky se můžete volně pohybovat po bytě. Sluchátka mají velké náušníky, zakrývající celé ucho, takže působí poměrně robustně, na hlavě ale sedí výborně a díky polstrování náušníků i kvalitnímu mostu jsou velmi pohodlná. Intenzitu hlasitosti lze ovládat dotykově – posunem prstu na pravém náušníku od středu směrem dolů zvuk zeslabíte, směrem nahoru jej zesílíte.

Praktickou funkcí, kterou jsme ocenili jak při provozu v openspace kanceláři, tak při cestování prostředky hromadné dopravy, je možnost potlačení okolního hluku. Sluchátka dokážou efektivně potlačit hluk pracovního počítače nebo zvuky z ulice. Zvuk ve sluchátkách je skvělý – zvládají výborně reprodukovat výšky i basy a při poslechu vám neunikne žádný tón.

Technické parametry

 

Průměr měničů                50 mm

Připojení                             3,5mm jack, Bluetooth 3.0

Další výbava                      NFC, redukce šumu

Napájení                             microUSB

Výdrž stand-by / provoz              cca 200 hodin / 15–30 hodin

Hmotnost                           365 g

Cena vč. DPH                    cca 6 700 Kč

CHIP 1,2 (dobrý)


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud