Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Tip: Nastavte si správně stream v Disney+

redakce 03.03.2023

Streamovací služba Disney+ si rychle získala popularitu mezi uživateli a je z ní vážný vyzyvatel Netflixu

Filmy a seriály z Disney+ jsou určitě (nejen pro děti) dobrou zábavou na cestách, ale pokud si neupravíte výchozí nastavení mobilní aplikace streamovací služby, může se stát, že velmi rychle vyčerpáte svůj měsíční limit mobilních dat. Snadno tomu ale můžete zabránit.

Otevřete si aplikaci Disney+ v mobilu či tabletu a klepněte na tlačítko svého uživatelského účtu v pravém dolním rohu. Přejděte na „Nastavení aplikace“ a následně aktivujte přepínač „Streamovat jen přes Wi-Fi“. Na cestách pak můžete sledovat předem stažené filmy a seriály a ušetříte tak mobilní data. Za tímto účelem si můžete rovnou upravit nastavení „Kvalita stahovaných souborů“, ale výchozí předvolba „Standardní“ je asi dostačující.

Pokud se bez streamování na cestách neobejdete, můžete alespoň upravit nastavení „Využití mobilních dat“ z výchozí předvolby „Automaticky“ na „Šetřit data“. Aplikace Disney+ pak bude streamovat obsah v nižší kvalitě, a tedy i s menšími nároky na objem přenesených dat. Jestliže vás z nějakého důvodu trápí i objem dat přenesených přes Wi-Fi, můžete stejným způsobem upravit i nastavení „Využití dat přes Wi-Fi“.

2(1)

Nastavení kvality streamování | Zdroj: Disney+


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud