Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Tip: Nechte si od umělé inteligence udělat logo a další grafiku pro podnikání

Pavel Trousil 02.06.2024

Umělá inteligence už dobře zvládá práci s textem a obrazem. Možná ale nevíte, že kromě možnosti nechat si na přání nakreslit obrázek můžete umělé inteligenci zadat za úkol vytvořit logo a grafiku pro vaši živnost nebo firmu. Není to těžké a je to zadarmo. Vyzkoušejte.

Funkční rozsah Designeru - generativní umělé inteligence společnosti Microsoft - se stále zvětšuje. Nyní můžete vytvářet nejen jednotlivé obrázky, nálepky, přáníčka a různé návrhy, ale také sestavovat kompletní sady pro prezentaci firmy, tedy loga, fonty a další. 

Designer
Možnosti internetového nástroje Microsoft Designer s podporou umělé inteligence se stále zvyšují. Umí kreslit, dělat úpravy v obrázku, ale udělat pozvánku, nebo navrhnout grafiku pro firmu.
Zdroj: Screenshot Microsoft Designer, redakce

Na webových stránkách aplikace Designer (designer.microsoft.com) klikněte v části "Brand Kit Creator" na možnost "Generate" a zadejte požadované informace. Uživatelské rozhraní je sice v angličtině, ale umělá inteligence rozumí i češtině. Text popisu může mít až 150 znaků. 

Mohlo by vás zajímat

Po kliknutí na tlačítko "Generate" začne umělá inteligence pracovat; po několika sekundách se zobrazí čtyři návrhy. Po výběru jednoho z návrhů můžete upravit barvy, písma a logo kliknutím na příslušné příkazy. Pokud jste s výsledkem spokojeni, stáhněte si kompletní sadu jako soubor ZIP výběrem možnosti "Download | Full brand kit". S logy a návrhy můžete v nástroji Microsoft Designer dále pracovat a můžete si nechat vytvořit letáčky, plakáty s nabídkou a se slevou.

Zdroj: Microsoft Designer


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud