Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

TomTom vylepšil navigaci XL

redakce 17.05.2010

TomTom představil XL2 IQ Routes Edition, inovovanou širokoúhlou navigaci se zjednodušeným uživatelským rozhraním a navigací do jízdních pruhů.

TomTom ve svém novém navigačním řešení XL2 IQ Routes Edition přináší pohodlnější navigaci na cestách. Nástupce modelu TomTom XL IQ Routes Edition obsahuje zjednodušené uživatelské menu a funkce jako navádění do jízdních pruhů či technologie Map Share a IQ Routes.
Prostřednictvím velké 11cm (4,3") dotykové obrazovky uživatel vstoupí do nového zjednodušeného menu, které obsahuje pouze dvě volby – „Naplánovat trasu“ a „Prohlížet mapu“. Díky tomu se během jízdy obejdete bez zbytečných komplikací. Součástí funkční výbavy je také navádění do jízdních pruhů, které usnadňuje řízení na složitých křižovatkách. Tato funkce přehledně zobrazuje všechny jízdní pruhy a signalizuje řidiči, do kterého pruhu se má zařadit.
Jestliže do 30 dnů od prvního zapnutí přístroje vyjde nová mapa, záruka nejnovější mapy vám umožňuje její bezplatné stažení prostřednictvím TomTom HOME. Integrovaná technologie Map Share dovoluje uživatelům provádět opravy do svých map a zároveň si bezplatně stáhnout opravy od milionů ostatních zákazníků TomTom.
TomTom XL2 IQ Routes Edition je kompatibilní s dopravní službou RDS-TMC, která předává řidiči informace o aktuální dopravní situaci a dokáže také naplánovat alternativní trasu, jestliže taková trasa existuje.
TomTom XL2 IQ Routes Edition je k dostání v českých obchodech ve třech verzích: XL2 IQ Routes Regional (doporučená cena 3890 Kč), XL2 IQ Routes Europe (doporučená cena 4690 Kč) a XL2 IQ Routes Europe Traffic s dvouletou aktualizací map (doporučená cena 6490 Kč).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud