Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

TP-LINK navázal spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze

redakce 11.11.2014

Jejím cílem bude bezplatné poskytnutí několika desítek moderních síťových zařízení a sdílení know-how nutného pro efektivní výuku předmětů zaměřených na používání komunikačních technologií v IT.

Studenti zároveň získají také možnost zaměření svých bakalářských a diplomových prací na perspektivní problematiku moderní síťové infrastruktury, přičemž TP-LINK jim v případě potřeby nabídne potřebné konzultace se zkušenými specialisty.

czu-3

Ing. Zdeněk Votruba, vedoucí Laboratoře výpočetních aplikací na Technické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, při příležitosti předání moderních výukových materiálů uvedl: „Potřebovali jsme silného partnera, který by nám pomohl obohatit teoretickou část výuky o praktický rozměr. Věříme, že nově nastavená spolupráce povede k dalšímu zlepšení uplatnění našich absolventů v praxi.“

Příležitost navázat podobnou spolupráci mají v současnosti také další vzdělávací instituce, a to jak na úrovni vysokého, tak středního školství. „O projektech zaměřených na zvýšení kvality výuky komunikačních technologií v současnosti vyjednáváme také s dalšími vysokými školami. Pokud mají o tuto bezplatnou spolupráci zájem, mohou se nám tyto instituce samy přihlásit na e-mailu martin.rak@tp-link.com,“ uvedl Martin Rak, Channel sales manager pro ČR a SR ve společnosti TP-LINK.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme