Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Trend Micro Titanium 2012

redakce 30.08.2011

Společnost Trend Micro představila produktovou řadu bezpečnostních nástrojů určených k ochraně všech aspektů digitálního života uživatelů.

Trend Micro Titanium  2012 má zákazníky vyzbrojit proti  škodlivým hrozbám, nezávisle na tom, jakých způsobem se šíří, nebo kde se snaží ukrýt.  Titanium 2012 staví na zabezpečení představeném poprvé roku 2010 a nabízí ucelenou, komplexní ochranu před stále rafinovanějšími hrozbami ohrožujícími digitální životní styl, chrání vše od rodinných fotografií a financí až po online nakupování a sociální sítě – ať už preferujete laptop, inteligentní telefon, tablet, našlápnuté herní PC, nebo všechny čtyři.  

Mezi nové funkce detekce a čištění v produktu Titanium 2012 patří:

•    Zabezpečení sociálních sítí – Automaticky kontroluje vaši zeď a zřetelně označuje bezpečné a škodlivé odkazy na stránkách sociálních sítí, jako jsou Facebook a Twitter.
•    Čištění falešných antivirů – Vyhledává a eliminuje programy, které se tváří jako antivirový software (falešné AV), a zvyšuje tak celkovou míru úspěšné detekce a odstraňování malwaru.
•    Aktivní ochrana proti botnetům – Rozpoznává známé i neznámé botnety a další síťové hrozby.
•    Ochrana před viry v přenosných spustitelných souborech – Umožňuje rychlejší ochranu díky využití heuristických metod kontroly pro detekci v reálném čase.  Jakmile je potvrzena nákaza, odstraní metoda zálohování a obnovy zavirované soubory a obnoví jejich původní verze.
•    Řešení pro kontrolu balíků – Nová metoda kontroly pro detekci malwaru zakódovaného technologií pro tvorbu balíků, aby se zabránilo odhalení.  Když je při provádění dokončeno rozbalení zabaleného souboru, odešle behaviorální monitorovací stroj produktu Titanium 2012 spouštěč a potom zkontroluje rozbalený soubor s použitím souborových signatur.  Tato funkce podporuje režim kontroly v reálném čase.

Trend Micro nabízí rozšířenou ochranu prostřednictvím produktů s přidanou hodnotou v rámci balíku Titanium Maximum Security, poskytujících zabezpečení mobilní komunikace pro inteligentní telefony a tablety, včetně robustních nástrojů pro platformu Android v rámci Trend Micro Mobile Security Personal Edition a synchronizace a zálohování souborů a složek pomocí nástroje Trend Micro SafeSync.   Titanium 2012 obsahuje také vylepšení funkcí Titanium Parental Controls (Rodičovská kontrola), Behavioral Monitoring (Monitorování chování) a Rootkit Detection and Removal (Zjišťování a odstraňování rootkitů).  V nedávném testu organizace AVTest.org vykázal produkt Titanium 2012 60% zlepšení v oblasti detekce a odstraňování rootkitů, podvratné formy malwaru, která se jen obtížně zjišťuje. Produkt Titanium 2012 je založen na infrastruktuře Smart Protection Network, která spotřebitelům zajišťuje robustní ochranu proti hrozbám.

Produkt Titanium 2012 je dostupný ve třech balících, z nichž každý má splňovat specifické potřeby rodin a jednotlivců.  Produktovou řadu Titanium 2012 lze koupit v internetovém obchodě Trend Micro, u maloobchodních partnerů ve vybraných zemích a u četných maloobchodníků online.

Cena:
Trend Micro Titanium Antivirus+: od 750,- Kč (1 uživatel/1 rok)
Trend Micro Titanium Internet Security:  od 1000,- Kč (1 uživatel/1 rok)
Trend Micro Titanium Maximum Security: od 1500,- Kč (3 uživatelé/1 rok)

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud