Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Trvalé připojení k internetu je pro firmy a instituce záruka bezvýpadkovosti

redakce 15.08.2016

V nepřeberném množství různých a různě kvalitních poskytovatelů internetových a datových služeb je poměrně těžké se vyznat.

Zejména firmy a státní instituce si pak nemohou dovolit jakékoliv výpadky, přerušení či omezení komunikace.

Zvlášť v případě obchodování přes internet, typicky e-shopy, by byly ztráty velmi bolestivé. V takovém případě se vyplatí vybrat si národního operátora s vlastní infrastrukturou a trvalým a zálohovaným připojením  k internetu.

Byť jsou národní operátoři většinou administrativně vytížené společnost, kdy vše trvá, přeci jen se najde rychlá a flexibilní telekomunikační firma. Zejména Dial Telecom, který má optické sítě a infrastrukturu po celé republice, dokáže realizovat přípojky na klíč, tedy od zřízení linky, instalace, zajištění konektivity a připojení koncových zařízení u klienta.

Ne vždy však musí jít o optické sítě, často jsou služby, jako je Profi Internet, realizován prostřednictvím bezdrátové technologie pracující v licencovaném nebo bezlicenčním pásmu. Dial Telecom je v rámci své páteřní sítě připojen několika vysokokapacitními zálohovanými spoji k peeringovým uzlům českého i mezinárodního internetu.

Např. zmiňovaná služba Profi Internet je tak garantovaná služba postavená na kvalitních přenosových technologiích s dedikovanou šířkou písma pro každého zákazníka a nepřetržitým dohledem.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud