Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Twisto spouští Vánoce už v listopadu

redakce 05.11.2014

Nakoupit vánoční dárky už v listopadu a zaplatit je až v lednu. To je lákadlo předvánoční akce společnosti Twisto.cz, která nabízí zákazníkům českých e-shopů službu odložené splatnosti při nákupu zboží.

Twisto dává zákazníkům jistotu, že zboží, které si objednají, neplatí předem a pokud s ním nejsou spokojeni, mohou ho vrátit bez udání důvodu. Twisto se před Vánocemi spojilo s vybranými internetovými obchody, v nichž si lidé mohou od 1. listopadu objednat zboží až do hodnoty 5000 Kč. Mohou ho pak v klidu vyzkoušet a zaplatit do poloviny ledna 2015.

Služba odložené splatnosti vám zpříjemní nákupy v hektickém období před Vánocemi, aniž byste si museli u někoho půjčovat peníze. Jednoduše si kdykoli během listopadu nebo prosince objednáte zboží v e-shopu, a od okamžiku doručení se vám začne počítat lhůta na zaplacení. Ta v rámci akce „Vánoce na pohodu“ běží namísto 14 dní až do 15. ledna.  Pokud si zboží objednáte nyní, máte tedy až dva a půl měsíce na to, abyste částku uhradili bankovním převodem, kartou online nebo hotově.

Díky této službě se významně zvyšuje komfort nákupů v internetových obchodech. Překonává však i nákupy v klasickém obchodě, kde si nejdřív můžete zboží fyzicky vyzkoušet, prohlédnout a „osahat“, než za něj zaplatíte. S odloženou platbou totiž získáváte dostatek času na rozmyšlenou a nejste nijak finančně vázáni, dokud si nejste jisti, že vám zboží dokonale vyhovuje.

Mezi pečlivě vybranými internetovými obchody figurují obchody s módou (UrbanStore.cz, ModniGuru.cz), bytovými doplňky (Bonami.cz, Bellarose.cz), se zbožím pro děti (ProDeti.cz, 4kids.cz), spodním prádlem (RajPradla.cz) nebo sportovním oblečením (SnowBitch.cz). Pokud chcete mimořádné akční nabídky využít, stačí v nákupním košíku e-shopu vybrat způsob platby Twisto. Ta stojí jen 39 Kč, což se rovná částce za běžnou dobírku. Oproti ní však platíte až v momentu, kdy jste se zbožím zcela spokojeni.

Více o akci „Vánoce na pohodu“ najdete na stránce www.vanocenapohodu.cz


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme