Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Update pro Microsoft Outlook: e-mailová aplikace získá oblíbenou funkci WhatsAppu

Jiří Palyza 25.05.2022

Outlook se dočká praktické aktualizace. Do budoucna uživatelé získají možnost reagovat na zprávy přímo v e-mailovém programu pomocí emoji. Tato funkce byla nedávno představena také ve WhatsAppu.

V aplikaci Outlooku bude možné reagovat na zprávy pomocí emotikonů. Microsoft to nedávno oznámil prostřednictvím své Roadmapy Microsoftu 365.

Zatím společnost jmenovala emotikony s významy palec nahoru, smích, srdce, potlesk a slzy. Prozatím není známo, zda budou k dispozici i jiné možnosti.

Aktualizace Outlooku: datum uvolnění zatím není známo

outlookemoji

V aplikaci Outlooku bude možné pro rychlé reakce na zprávy používat emotikony. Zatím ne v tak rozsáhlé nabídce, v první fázi bude k dispozici jen pět základních emocí. | Zdroj: Domingo Alvarez E/Unsplash

Zejména u zpráv, zasílaných na rozsáhlý distribuční seznam, mohou nové reakce zajistit větší přehlednost. Zatím ale není známo, jak konkrétně bude nová funkce vypadat.

Otázky jsou také ohledně funkčnosti, když účastník použije jiného e-mailového klienta. V tuto chvíli se zdá, že probíhá beta testování pro platformu Mac, s předběžně plánovaným uvolněním pro všechny uživatele v srpnu 2022.

Zdroj: Roadmapa Microsoftu 365


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud