Přejít k hlavnímu obsahu

UpdateStar Premium 11

Martin Kučera 12.08.2019

Program UpdateStar vám pomůže s instalací a aktualizací softwarové výbavy vašeho počítače, aniž byste museli na webu sami hledat nové verze aplikací. ("Plná verze")(" - Chip 09/2019.")

Pravidelná aktualizace instalovaného softwaru je důležitá nejen kvůli novým funkcím, ale především také kvůli opravám případných bezpečnostních mezer.

UpdateStar Premium Edition 11 rozpozná více než 1 746 000 druhů softwaru a umí vyhledat nejnovější aktualizace programů, instalovaných ve vašem počítači. UpdateStar se vám bude hodit i pokud svůj počítač teprve vybavujete novým softwarem. Výrobce programu totiž přichystal hned několik balíčků bezplatně použitelných aplikací, které si můžete prostřednictvím UpdateStar velmi snadno stáhnout a instalovat. Balíčky nabízejí soubor oblíbených aplikací pro zabezpečení počítače, práci na internetu, kancelářské aplikace i přehrávače multimédií. Vedle instalace a aktualizace programů umí UpdateStar také odstranit pozůstatky po již nepotřebných aplikacích. Vyhledá nepotřebné záznamy v registru Windows a nabídne jejich odstranění. Zároveň si můžete vytvořit zálohu registru, pokud by snad při odstraňování nepotřebných záznamů došlo k problémům.

Více se o používání programu dozvíte v rozsáhlém článku v tištěném časopisu.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Roční plná verze programu v ceně 900 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí včetně aktualizací, ovšem bez možnosti technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Pro vyhledání aktualizací softwaru klikněte na tlačítko »Aktualizace programů« v hlavním okně UpdateStar. Program vypíše zprávu o dostupnosti aktualizací a v levé dolní části okna také jejich seznam. Pro zjištění podrobností klikněte na tlačítko »Seznam programů«. V seznamu najdete přesnou specifikaci instalovaných a aktuálně dostupných verzí programů, společně s hodnocením bezpečnosti, popisem programu a hodnocením jeho oblíbenosti. Kliknutím na tlačítko »Download« otevřete v internetovém prohlížeči stránku s instalačním souborem ke stažení. UpdateStar vám pomůže také s rychlou instalací základní softwarové výbavy počítače. Přejděte na záložku »Import« a klikněte na tlačítko »Stáhnout balíčky UpdateStaru«. Na nově otevřené internetové stránce dostanete na výběr z připravených balíčků softwarové výbavy.

Pod značkou UpdateStar najdeme také řadu dalších užitečných softwarových produktů. Patří mezi ně například UpdateStar Drivers na automatickou aktualizaci ovladačů hardwaru, nebo programy UpdateStar Local Backup a UpdateStar Online Backup na zálohování důležitých dat do lokálních a cloudových úložišť. V rámci registrace plné verze programu UpdateStar pro čtenáře Chipu získáte rovněž slevu ve výši 5 dolarů na jakýkoli jiný software z portfolia výrobce.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud