Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vánoční nabídka O2 s hromadou místa v online úložišti SkyDrive

redakce 06.12.2013

50 GB na SkyDrive k telefonům Nokia Lumia a tabletu Acer Iconia W511.

Díky chytrým telefonům už s sebou nemusíte na dovolenou, večírky nebo každodenní procházky nosit fotoaparát. Kvalitní digitální fotografie uchovají vaše vzpomínky v živých barvách. Kam ale se stovkami až tisíci fotek, abyste k nim měli přístup odkudkoliv a mohli je sdílet s rodinou a přáteli? Elegantní řešení nabízí cloudové úložiště SkyDrive, které umožňuje přístup k fotkám, dokumentům a dalším souborům z chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů. Soubory můžete mít dostupné na více zařízeních a automaticky je lze synchronizovat. Díky speciální nabídce O2 si můžete zvětšit úložiště SkyDrive s velikostí 7 GB prostoru o dalších 50 GB po dobu dvou let zdarma.

Voucher na rozšíření kapacity SkyDrive získají všichni zákazníci O2 při koupi telefonů Nokia Lumia 1020, 925, 625, 620 nebo 520 a také při pořízení tabletu Acer Iconia W511. Při koupi telefonu Nokia Lumia 520 získají zákazníci navíc zdarma také telefon Nokia 108 s MP3 přehrávačem a praktickou svítilnou. Nokia Lumia 520 nabízí 8 GB paměti (kterou je možné rozšířit MicroSD kartami), hlasovou navigaci, 5Mpix fotoaparát s automatickým ostřením, GPS, Bluetooth a WiFi.

skydrivel-nahled

Windows Phone 8 a Nokia aplikace

O svižný chod telefonů Nokia Lumia se stará operační systém Windows Phone 8. S ním hladce poběží nejen poslední verze aplikací HERE Mapy a Nokia Autem, jež jsou součástí základní výbavy telefonu. První uvedená aplikace zpřístupňuje mapy celého světa, které fungují i bez připojení k internetu. Lze je totiž uložit na MicroSD kartu. Aplikace Nokia Auto obsahuje mapy pro Českou a Slovenskou republiku, které jsou k dispozici zdarma. Pro pěší je k dispozici aplikace Nokia Transit s informacemi o hromadné dopravě v nejbližším okolí. Mnoho dalších zdarma dostupných nebo placených aplikací je možné stáhnout z Windows Phone Store.

Acer Iconia W511 – tablet pro celou rodinu

Tablet Acer Iconia W511 nabízí 10,1" HD displej s vynikajícími pozorovacími úhly a integrovaným pětibodovým multidotykovým ovládáním, dvě webové HD kamery a paměť 64 GB s podporou MicroSD. Hladký chod operačního systému Windows 8 zajišťuje výkonný procesor Intel Atom Z2760 1,8 GHz. Díky předinstalované sadě MS Office 2013 pro domácnosti je tablet nejen skvělým společníkem pro zábavu, ale také pro práci. 

Zdroj: TZ Microsoft.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud