Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Videotablet s projektorem

Pavel Trousil 16.09.2015

Firma Lenovo představila nové tablety určené především pro zábavu. Tablet YOGA Tab 3 Pro má velký displej, čtyři reproduktory a navíc je vybaven vestavěným 70palcovým projektorem.

Společnost Lenovo představila nejnovější přírůstky do rodiny tabletů řady YOGA. Jsou jimi YOGA Tab 3 Pro, navržený jako video tablet a modely YOGA Tab 3, které kladou důraz na všestranné použití v práci i pro zábavu. Nové modely si zachovaly charakteristický vícerežimový design.

Prémiový YOGA Tab 3 Pro se může pochlubit 10palcovým QHD (2560 x 1600) displejem a vestavěným 70palcovým projektorem, čtyřmi výkonnými čelními reproduktory JBL a poprvé v historii i virtualizační technologií Dolby Atmos, která vytváří pocit zvuku pohybujícího ve všech třech rozměrech okolo posluchače. Tablet je dodáván s aplikací Netflix. YOGA Tab 3 Pro přichází také s audio dekodérem Dolby Digital Plus. Projektor tabletu je podle výrobce optimálně umístěn a je otočný o 180 stupňů. YOGA Tab 3 Pro je sestaven z kombinace hliníku a imitace kůže. Je odolný proti stříkající vodě.

Modely YOGA Tab 3 v 8palcovém a 10palcovém provedení jsou společníky pro zábavu. Mají nový otočný fotoaparát s ovládáním pomocí gest – je vhodný pro pořizování fotografií a videí z téměř libovolného úhlu. Tablety YOGA mají jednu z největších kapacit baterie na trhu, takže uživatelé mohou dlouho sledovat pořady a zůstat ve spojení prostřednictvím volitelné podpory vysokorychlostního připojení LTE. Oba modely jsou vybaveny HD (1280×800) displejem a díky dvojici čelních reproduktorů s vestavěným systémem Dolby Atmos jsou předurčeny ke sledování filmů a videoklipů. Váží přitom 466 gramů.

Lenovo YOGA Tab 3 Pro bude na českém trhu dostupný začátkem listopadu, jeho cena zatím nebyla stanovena. Tablety YOGA Tab 3 v 8palcovém a 10palcovém provedení budou u nás dostupné od října za cenu od 4 999 Kč, respektive 5 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme