Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Visa Europe a Aukro.cz ve společné kampani podporují placení kartou na internetu

redakce 31.10.2014

Cílem vzájemné spolupráce je informovat zákazníky o výhodách placení kartou při nákupu na internetu a nabídnout jim slevu na dopravu.

Příští týden od 3. listopadu budou moci zákazníci obchodního portálu Aukro.cz využít slevy na dopravu až do výše 200 Kč. Musí splnit jedinou podmínku – zaplatit online za vybrané zboží kartou Visa. Akce potrvá do listopadu a vyvrcholí tím společná kampaň Visa Europe a obchodního portálu Aukro.cz, která odstartovala v polovině října.

Od poloviny října probíhá informační kampaň cílená na zákazníky obchodního portálu Aukro.cz, na kterou od 3. listopadu naváže právě nabídka slevy na dopravu zboží. „Cílem kampaně je především poukázat na výhody placení kartou na internetu oproti tradičnímu způsobu placení. Jedná se především o jednoduchost, pohodlnost nákupu a rovněž bezpečnost. Mnoho Čechů se v současnosti již orientuje v nepřeberné nabídce internetových obchodníků a dává přednost těm ověřeným. Jedním ze znaků důvěryhodnosti e-shopu je logo Verified by Visa na jeho webových stránkách,“ informuje Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko

„Díky spolupráci s obchodním portálem Aukro.cz můžeme oslovit 3,4 milionu uživatelů registrovaných na portále Aukro.cz. Držitelé karet Visa tak mají jedinečnou šanci nakoupit vánoční dárky a ušetřit za dopravu,“ dodává Marcel Gajdoš.

„Online platby kartou za zboží a služby jsou na současném e-commerce trhu velkým trendem, což vidíme i mezi našimi zákazníky. Jen v loňském roce u nás počet transakcí provedených kartou vzrostl až o 32 %. Partnerství s Visa Europe je proto dalším krokem, jak ještě více prohloubit zájem zákazníků o tuto platební metodu. Navíc, díky němu přineseme před vánoční sezónou zajímavý benefit ve formě slevy na dopravu,“ říká Milan Kučera, ředitel obchodního portálu Aukro.cz.

Vizualizaci kampaně měla na starosti agentura Saatchi & Saatchi Prague


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme