Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

VMware představil VMware Workstation 11 a VMware Player 7 Pro

redakce 06.10.2014

Řešení je připraveno pro Windows 10 Technological Preview, disponuje nejmodernějším výkonem a cloudovou konektivitou díky integraci VMware vCloud Air pro podporu nejpokročilejších výpočetních prostředí.

„VMware Workstation se stalo průkopníkem v oblasti virtualizace před 15 lety a od té doby jej využilo bezpočet organizací a expertů k efektivní modernizaci svého pracoviště,“ uvedl Michal Stachník, country manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti VMware. „VMware Workstation 11 je kvalitní a praktické řešení, které pomůže vývojářům a IT administrátorům rozšířit jejich virtuální prostředí z laptopů do datových center a dále do veřejného cloudu.“

VMware Workstation 11

VMware Workstation 11 poskytne špičkové funkce a výkon, na který se budou moci techničtí profesionálové spolehnout při své každodenní práci s virtuálními stroji. VMware Workstation 11 podporuje nejnovější verze Windows a Linux, nejnovější procesory a hardware a umožňuje propojení s VMware vCloud Air. Je tak perfektním nástrojem pro zvýšení produktivity, úsporu času a podporu cloudu.

Přehled nových funkcí:

vmw-scrnsht-workstation-ossupport-tn-nahled

VMware Player 7 Pro

Aktualizované řešení pro virtualizaci desktopů VMware Player 7 Pro umožní uživatelům ještě efektivněji provozovat jeden nebo více operačních systémů na stejném počítači. S větší kompatibilitou pro operační systémy, podporou pro nejnovější laptopy a tablety a možností propojení s VMware Fusion 7 Pro a Workstation 11 zjednoduší řešení IT profesionálům řízení uživatelů a provoz firemních desktopů.

Přehled nových funkcí:

  • Větší kompatibilita pro operační systémy – VMware Player 7 Pro poběží na nejnovějších verzích Windows včetně Windows 8.1 a bude podporovat nejrozšířenější operační systémy jako Windows XP a Windows 7 ve virtuálním prostředí, takže uživatelé mohou provozovat starší aplikace tak dlouho, jak budou potřebovat.
  • Větší kompatibilita s hardwarem – VMware Player 7 Pro bude optimalizován pro současný moderní hardware včetně nejnovějších PC, laptopů a hi-res tabletů.
  • Lepší kompatibilita s dalšími technologiemi VMware – VMware Player 7 Pro bude moci provozovat i důvěrné virtuální stroje vytvořené v rámci Workstation 11 nebo VMware Fusion 7 Pro. Důvěrné virtuální stroje zajišťují pro firemní desktopy kódování, ochranu runtime hesla, omezení pro USB přístup, oddělení hostitelského a zákaznického operačního systému a časová omezení.

Nové systémové požadavky

Zatímco 32bitové operační systémy mají podporu uvnitř virtuálních strojů, VMware Workstation 11 a Player 7 Pro vyžaduje 64bitový procesor a 64bitový hostitelský operační systém pro pokročilé operace a lepší výkon.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud