Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

VMware Virtualization Forum 2010

redakce 14.10.2010

Společnost VMware pořádá za necelé dva týdny, 25. října 2010, v pražském konferenčním centru Clarion významnou oborovou konferenci VMware Virtualization Forum 2010. Hlavním cílem akce bude na konkrétních přínosech z praxe demonstrovat, jakým způsobem firmy pomocí virtualizace snižují náklady na provoz informačních technologií až o 50 %, zjednodušují správu a zvyšují flexibilitu. Zkrátka, jak s pomocí virtualizace budují a udržují svou konkurenční výhodu.

V rámci VMware Virtualization Fora 2010 se budou mít účastníci možnost zúčastnit úvodních lekcí virtualizace pro organizace všech velikostí, naučit se, jak pomocí cloud computingu obratem zvýšit kapacitu  IT infrastruktury a získat praktické rady pro výběr komplexních virtualizačních řešení od desktopů až po datová centra. Společnost VMware seznámí posluchače též s novou generací virtualizačních řešení vSphere a efektivními způsoby virtualizace desktopů.

Součástí VMware Virtualization Fora 2010 budou  dále vystoupení zákazníků VMware spolu s demonstrací aplikovaných řešení. Se svou nabídkou komplexních řešení nebudou chybět ani obchodní a technologičtí partneři VMware - společnosti HP, Cisco, IBM, EMC a NetApp a mnoho dalších. Účast na konferenci je zdarma po předchozí registraci na webových stránkách http://www.vmware.com/go/cz/forum.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud