Přejít k hlavnímu obsahu

Výkon nové generace pro multitasking, videochaty i zábavu

redakce 25.06.2021

I náročné dny teď zvládnete snáz díky až o 70 % vyšší rychlosti, při videohovorech oceníte skvělý obraz i zvuk a při sledování filmů si vychutnáte Dolby Atmos® – to vše s podporou výkonného procesoru.

obrazovka Dotyková obrazovka usnadňuje spolu s prostorným touchpadem nejen ovládání aplikací, ale umožňuje také nadstandardní kreativní možnosti, zvláště ve spojení s dotykovým perem. Surface Pen ocení nejen grafici, ale i uživatelé, kteří jeho prostřednictvím mohou snadno podepisovat dokumenty přímo na obrazovce notebooku. 

 

 

klavesnice1 Jak 13,5”, tak 15“ modely Surface Laptop 4 se budou prodávat ve variantách s klávesnicí pokrytou materiálem Alcantara i s kovovým obložením. V České republice bude v obou uhlopříčkách oficiálně k dostání verze Platinum Alcantara a matná černá s kovovou opěrkou dlaně.

 

 

Řada notebooků a tabletů Microsoft Surface se dočkala nové generace. Ta přináší nejmodernější technologie, ale zachovává si specifickou rodinnou příslušnost s bohatou nabídkou příslušenství Surface, díky kterému tvoří unikátní ekosystém zajišťující nevšední kombinaci prémiových vlastností a kreativity.

Málokterý notebook zajišťuje takovou flexibilitu a takové množství unikátních funkcí jako Surface Laptop 4. Základem je perfektní provedení spojující prémiové materiály s elegantním, a přesto nezaměnitelným designem. Surface Laptop 4 se nabízí jak v menším šasi s 13,5” displejem, tak v podobě většího, ale stále ještě snadno přenositelného 15” stroje. Obě velikosti spojují vysoký výkon zajištěný nejnovější generací procesorů AMD a Intel, špičkový displej s vysokým rozlišením a dotykovou vrstvou, celodenní výdrž na baterii, pohodlnou klávesnici stvořenou pro tvorbu dlouhých textů i skvělé multimediální vlastnosti.  

surface-laptop-4-and-headphones-2 Perfektní je ozvučení zajišťované reproduktory Omnisonic s podporou Dolby Atmos®, které zlepší nejen zážitky při sledování multimediálního obsahu, ale v kombinaci s mikrofony Studio Mics s duálním vzdáleným polem a potlačením ruchu v pozadí a 720p HD kamerou s vysokou citlivostí pro práci ve zšeřelém prostředí je ideální pro online konference a jednání.

 

porty  

Unikátní vnitřní chlazení umožňuje bezhlučný provoz i při provozu náročných aplikací. Praktická je portová výbava v podobě univerzálního USB-C portu s podporou přenosu videa na externí monitor i dobíjení pomocí standardu Power Delivery. Notebook lze také napájet magnetickým konektorem Surface Connect. Na napájecím adaptéru je navíc praktický USB-A port pro dobíjení mobilních zařízení. S dodávaným adaptérem se za hodinu nabíjení zařízení dobije na 80 % kapacity.

sur21-surfacelaptop4-contextual-platinum-26-cmyk Práci s notebookem Surface Laptop 4 usnadní bohatá nabídka samostatně dokoupitelného originálního příslušenství v podobě stylové ohebné myši Surface Arc Mouse, které se prodávají v různých barvách odpovídajících barvě notebooku. Prakticky nepostradatelným doplňkem je Surface Pen, které zajišťuje při ovládání Windows novou úroveň pohodlí. 

  

Pro připojení externího monitoru, sady klávesnice a myši nebo externích disků perfektně poslouží buď cestovní miniaturní Microsoft USB-C® Travel Hub, nebo větší dokovací stanice Surface Dock 2. Surface Laptop 4 je vybaven 3,5mm audiokonektorem pro připojení drátových sluchátek.

sur21-laptop4-feature-photo-platinum-13-18-cmyk


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme