Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonná mobilní pracovní stanice

redakce 21.05.2010

Pro uživatele, kteří potřebují extrémní výkon, je určena nová řada „W“ mobilních pracovních stanic Lenovo. Tyto ThinkPady spojují procesory Intel Core i7 (s technologiemi Intel Turbo Boost a Intel Hyperthreading) s grafickými jednotkami NVIDIA řady Quadro FX2800 a 3800.

ThinkPad W701 je 17palcová mobilní pracovní stanice s volitelně vestavěným barevným kalibrátorem. Ten pomáhá profesionálům v oblastech počítačem podporovaného navrhování (CAD) a tvorby digitálního obsahu (DCC) zajistit zobrazení přesných barev.
W701 je také jediná mobilní pracovní stanice, která zahrnuje volitelně vestavěný digitizér WACOM s perem. W701 s USB porty s podporou USB 3.0 je certifikována pro provoz aplikací od nezávislých výrobců CAD/DCC software, jako Dassault Systemes CATIA, SolidWorks, PTC Pro/E a dalších.
Stanice má robustní konstrukci. Ochranný rám, kompozity z uhlíkových a skleněných vláken společně s Active Protection System u všech notebooků pomáhají splnit vojenské požadavky pro provoz za vysokých i nízkých teplot, při nárazech, ve vysoké nadmořské výšce a prachu.
Model ThinkPad W701 je nyní dostupný za cenu od 69 990 Kč bez DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud