Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonný multimediální notebook

redakce 15.07.2011

Společnost Lenovo představila výkonný multimediální 15,6palcový notebook Y570 z řady IdeaPad. V elegantním těle se ukrývá vysoký výkon, díky němuž notebook zvládá i ty nejnáročnější operace.

IdeaPad Y570 patří k nejvýkonnějším notebookům v rámci portfolia společnosti Lenovo. Notebook je vybavený až nejnovějšími čtyřjádrovými procesory Intel Core i7 s technologií Intel Turbo Boost 2.0. Využijete ho tak nejen při práci, ale oceníte jej zejména při prohlížení filmů, hraní her a využívání dalších náročných grafických a multimediálních aplikací. Notebook má HD displej s poměrem stran 16:9 a grafickou kartu NVIDIA GeForce 555M s pamětí 1 GB.
Stejně jako některé další nové modely společnosti Lenovo může být notebook Lenovo IdeaPad Y570 volitelně vybaven technologií Enhanced Experience 2.0 RapidDrive, která zrychluje start systému Windwows 7 a spouštění aplikací. Součástí notebooku je zabudovaný světelný senzor, který automaticky upravuje kontrast displeje podle intenzity okolního světla a tím šetří vaše oči.
Reproduktory od společnosti JBL přináší kvalitní zvuk, ať již posloucháte hudbu, sledujete filmy, nebo hrajete hry. Funkce OneKey Theater II umožňuje rychlé přepínání z klasického do filmového nebo herního módu. Notebooky jsou vybaveny pevnými disky o velikosti až 750GB. Model IdeaPad Y570 bude k dispozici na českém trhu od poloviny července za cenu od 16 990 Kč bez DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud